Tp-Link SFP 1000BASE-Sm MiniGBIC BX10D

€ 56,11
Voor 21.00 u. besteld,
morgen in huis
  • Mariakerke Niet op voorraad
  • Sint-Denijs-Westrem Niet op voorraad
  • Online voorraad Voor 21.00 u. besteld,
    morgen in huis
  • Mariakerke Niet op voorraad
  • Sint-Denijs-Westrem Niet op voorraad
  • Online voorraad Voor 21.00 u. besteld,
    morgen in huis
14 dagen de tijd om te retourneren

Niet tevreden met je aankoop? Gelukkig kan je meestal je artikel retourneren. Dit is wel enkel mogelijk binnen de 14 dagen na ontvangst van je product. We rekenen er op dat we je artikel terug in dezelfde, ongebruikte staat ontvangen.

Ontdek meer
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

Spotlight:
- WDM Bi-Directional SFP Module
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
- TX: 1550nm / RX: 1310nm
- Internal +3.3V Power Supply
- In pairs with TL-SM321B
- Plug-and-Play
- Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices

Kenmerken

Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
  • Hostinterface Ethernet
Bandbreedte
  • Overdracht snelheid 1250 Mbit/s
Netwerk
  • Maximale hoogte 10000 m
Protocollen
  • Ondersteunde netwerkprotocollen CSMA/CD, TCP/IP
Prestatie
  • Plug and play Ja
Certificaten
  • Certificering FCC, CE
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Overige specificaties
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van € 100 voeg een review toe
Tp-Link SFP 1000BASE-Sm MiniGBIC BX10D

Tp-Link SFP 1000BASE-Sm MiniGBIC BX10D

€ 56,11
Voor 21.00 u. besteld,
morgen in huis