Tp-Link SFP 1000BASE-Sm MiniGBIC BX10D

Niet leverbaar
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)

Beknopte Kenmerken

  • Verbinding Bedraad
  • Hostinterface Ethernet
  • Overdracht snelheid 1250 Mbit/s
  • Maximale hoogte 10000 m
  • Ondersteunde netwerkprotocollen CSMA/CD, TCP/IP
Bekijk alle kenmerken

Info

Spotlight:
- WDM Bi-Directional SFP Module
- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost saving

TP-LINK´s TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Converters to provide high speed and stability.

- Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber
- TX: 1550nm / RX: 1310nm
- Internal +3.3V Power Supply
- In pairs with TL-SM321B
- Plug-and-Play
- Suitable: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the other equivalent devices

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld!
Schrijf een review Deel je mening en maak kans op een waardebon van € 100

Kenmerken

Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
  • Hostinterface Ethernet
Bandbreedte
  • Overdracht snelheid 1250 Mbit/s
Netwerk
  • Maximale hoogte 10000 m
Protocollen
  • Ondersteunde netwerkprotocollen CSMA/CD, TCP/IP
Prestatie
  • Plug and play Ja
Certificaten
  • Certificering FCC, CE
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Overige specificaties
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent