Tp-Link Media Conv. 1000Base-Sx

€ 68,99
Voor 18.00 u. besteld,
morgen in huis
  • Mariakerke Niet op voorraad
  • Sint-Denijs-Westrem Niet op voorraad
  • Online voorraad Voor 18.00 u. besteld,
    morgen in huis
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

- Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
- Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port.
- Extends fiber distance up to 0.5km

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required) or with TP-LINK´s 19´system chassis, Auto MDI/MDI-X for TX port, and front panel status LEDs. The MC200CM will transmit at extended fiber optic distances utilizing multi-mode fiber up to 0.55 kilometers.

Kenmerken

Netwerk
  • Bekabelingstechnologie UTP 5e, 5
Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
Prestatie
  • Maximaal bereik 550 m
  • Golflengte 850 nm
Design
  • LED-indicatoren LINK
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Certificaten
  • Certificering FCC, CE
Overige specificaties
  • Afmetingen (BxDxH) 94,5 x 73 x 27 mm
  • Full duplex Ja
  • Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Aansluitingen 1x 1000M SC
    1x 1000M RJ45
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
Tp-Link Media Conv. 1000Base-Sx

Tp-Link Media Conv. 1000Base-Sx

€ 68,99
Voor 18.00 u. besteld,
morgen in huis