Opgelet : Zaterdag 18 november is onze winkel Art & Craft Media te Mariakerke uitzonderlijk gesloten wegens Photoday! Sluiten

Tp-Link JetStream SFP LC Transceiver

Niet leverbaar
  • Online voorraad Verzending binnen
    1-2 werkdagen
  • Online voorraad Verzending binnen
    1-2 werkdagen

Beknopte Kenmerken

  • Soort aansluiting SFP+
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector LC
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
  • Hot-plug ondersteuning Ja
Bekijk alle kenmerken

Info

The TXM431-SR is designed to extend transfer distances based on 10Gbps Ethernet connectivity. It is a 10GBASE-SR high performance 850nm multi-mode SFP+ transceiver. It supports full duplex, 10G Ethernet connections up to 300m or 33m with 50/125µm or 62.5/125µm fiber cables respectively.

- Multi-mode SFP+ LC Transceiver
- Hot-Pluggable with maximum flexibility
- Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld!
Schrijf een review Deel je mening en maak kans op een waardebon van € 100

Kenmerken

Netwerk
  • Soort aansluiting SFP+
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector LC
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Prestatie
  • Hot-plug ondersteuning Ja
  • Maximaal bereik 300 m
  • Golflengte 850 nm
  • Soort stekkers Multi-mode
  • Duplex systeem Volledig
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Certificaten
  • Certificering FCC, CE