Tp-Link JetStream SFP LC Transceiver

€ 405,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

The TXM431-SR is designed to extend transfer distances based on 10Gbps Ethernet connectivity. It is a 10GBASE-SR high performance 850nm multi-mode SFP+ transceiver. It supports full duplex, 10G Ethernet connections up to 300m or 33m with 50/125µm or 62.5/125µm fiber cables respectively.

- Multi-mode SFP+ LC Transceiver
- Hot-Pluggable with maximum flexibility
- Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules

Kenmerken

Netwerk
  • Soort aansluiting SFP+
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector LC
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Prestatie
  • Hot-plug ondersteuning Ja
  • Maximaal bereik 300 m
  • Golflengte 850 nm
  • Soort stekkers Multi-mode
  • Duplex systeem Volledig
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Certificaten
  • Certificering FCC, CE
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
Tp-Link JetStream SFP LC Transceiver

Tp-Link JetStream SFP LC Transceiver

€ 405,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)