Linksys LACGSX 1000Base-SX SFP transceiver module

€ 99,99
Verzending op vrijdag
  • Mariakerke Niet op voorraad
  • Sint-Denijs-Westrem Niet op voorraad
  • Online voorraad Verzending op vrijdag
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer
Specificaties
Netwerk
  • Soort aansluiting SFP
  • Overdracht snelheid 1000 Mbit/s
  • SFP transceiver type SX
  • Fibre channel-poorten 1
Prestatie
  • Plug and play Ja
  • Hot-swap Ja
  • Maximaal bereik 500 m
  • Golflengte 850 nm
  • Soort stekkers Multi-mode
Energie
  • Ingangsspanning 3.3 V
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Inhoud van de verpakking
  • Aantal 1 stuk(s)
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit product

Linksys LACGSX 1000Base-SX SFP transceiver module

Linksys LACGSX 1000Base-SX SFP transceiver module

€ 99,99
Verzending op vrijdag