Level One FVT-0103TXFC PoE-Converter MultiMode 100FX-SC

€ 144,99
Verzending binnen
1-2 werkdagen
  • Online voorraad Verzending binnen
    1-2 werkdagen
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer
Specificaties
Netwerk
  • Overdracht snelheid 100 Mbit/s
  • Duplex systeem Volledig, Half
  • Ondersteundende kabel types Fiber
  • Converter input interface 10Base-T, 100Base-TX
  • Converter output interface 100Base-FX
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Ethernet interface type Snel
  • Ethernet snelheid 10.100 Mbit/s
  • Packet forwarding rate (10 Mbps) 14880 pps
  • Packet forwarding rate (100 Mbps) 148800 pps
Gewicht en omvang
  • Breedte 70.3 mm
  • Diepte 94 mm
  • Hoogte 26.2 mm
Certificaten
  • Certificering FCC, CE
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Energie
  • Power over Ethernet (PoE) Ja
  • Uitgangsstroom (48V) 0.06 A
Design
  • Intern Nee
  • LED-indicatoren FDX, Activiteit, Link, PoE, Stroom
  • Kleur Zwart
  • Land van herkomst Taiwan
Prestatie
  • Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
  • Draad modus structuur Multi-mode
Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
  • Ethernet poorten 1
  • Fibre channel-poorten 1
  • Vezel-optische connector SC
  • Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports 1
Bekijk alle specificaties Bekijk minder specificaties
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit product

Level One FVT-0103TXFC PoE-Converter MultiMode 100FX-SC

Level One FVT-0103TXFC PoE-Converter MultiMode 100FX-SC

€ 144,99
Verzending binnen
1-2 werkdagen