Lenovo L10GbpsEtheFiberModuleInt

€ 509,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

Lenovo introduces the X520 series dual port 10Gb server Ethernet adapters by Intel to provide you with the best connectivity scalability and performance via the PCIe slot. To ensure maximum flexibility, Lenovo offers the short range (SR) 850 nm optic module to support the ability to any combination of the SFP+ optical modules, direct attach copper cables on the X520 Adapters . This enables customers to create the configuration that best meets the needs of their data center environment.

- Operating temperature range from 0 °C to +70 °C case temperature
- 850 nm SFP transceivers
- Up to 300m with 10Gb transfer rate

Kenmerken

Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
  • Intern Ja
  • Hostinterface PCI-E
  • Soort aansluiting Ethernet
Bandbreedte
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
Netwerk
  • Ethernet LAN Ja
  • Bekabelingstechnologie 10/100/1000BaseT(X)
  • Ethernet snelheid 10,100,1000,10000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Design
  • Kleur Groen, Zilver
Prestatie
  • Wake-on-LAN Ja
  • Fiber Channel over Ethernet Ja
Gewicht en omvang
  • Breedte 15 mm
  • Diepte 15 mm
  • Hoogte 10 mm
  • Gewicht 30 g
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Overige specificaties
  • Soort aansluiting Ethernet
  • Hoogte 10 mm
  • Breedte 15 mm
Technische details
  • Kleur Groen, Zilver
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
Lenovo L10GbpsEtheFiberModuleInt

Lenovo L10GbpsEtheFiberModuleInt

€ 509,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)