Lenovo Emulex Dual Port 10GbE SFP+Emb Adapter

Niet leverbaar
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)

Beknopte Kenmerken

  • Verbinding Bedraad
  • Intern Ja
  • Hostinterface PCI-E
  • Soort aansluiting Fiber
  • Vezel-optische connector SFP+
Bekijk alle kenmerken

Info

The Emulex 10GbE Virtual Fabric Adapters II and III for IBM® System x® are members of IBM's comprehensive networking portfolio of 10 Gb Ethernet (10GbE) converged network adapters (CNAs). They deliver industry-leading performance and scalability per watt, reducing requirements for power and cooling. Storage protocol offloads enable the efficient use of computing resources and the support of more virtual machines per CPU, and reduce the number of servers required to support data center demands. The adapters support fiber-optic or twin-ax copper cabling to maximize flexibility.

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld!
Schrijf een review Deel je mening en maak kans op een waardebon van € 100

Kenmerken

Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
  • Intern Ja
  • Hostinterface PCI-E
  • Soort aansluiting Fiber
  • Vezel-optische connector SFP+
  • Fibre channel-poorten 2
Bandbreedte
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
Netwerk
  • Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
  • Jumbo Frames ondersteuning Ja
Prestatie
  • Fiber Channel over Ethernet Ja
  • Intelligent Offloads Ja
  • Ondersteunde mediatypen SFP+ SWL (850 nm)
  • Ondersteunt Windows Ja
  • Ondersteunt Linux Ja
Gewicht en omvang
  • Breedte 69 mm
  • Diepte 17 mm
  • Hoogte 167 mm
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Inhoud van de verpakking
  • Aantal 1 stuk(s)
Overige specificaties
  • Soort aansluiting Fiber
  • Hoogte 167 mm
  • Breedte 69 mm