Lenovo Cisco 10GBASE-SR SFP+Transceiver

Niet leverbaar
  • Online voorraad Verkrijgbaar op bestelling
  • Online voorraad Verkrijgbaar op bestelling

Beknopte Kenmerken

  • Soort aansluiting SFP+
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector LC
  • SFP transceiver type SR
  • Plug and play Ja
Bekijk alle kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld!
Schrijf een review Schrijf een review en ontvang €5,- korting bij je volgende bestelling

Kenmerken

Netwerk
  • Soort aansluiting SFP+
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector LC
  • SFP transceiver type SR
Prestatie
  • Plug and play Ja
  • Hot-swap Ja
  • Golflengte 850 nm
  • Soort stekkers Multi-mode