Lenovo BNT 1000BaseSX SFP Transceiver

€ 205,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

In het merendeel van de 1Gb-omgevingen wordt weliswaar RJ-45 gebruikt, maar er zijn situaties waarin de kabel een langere weg moet afleggen. SFP SX-transceivers kunnen worden ingezet voor afstanden tot 550 meter, SFP LX-transceivers voor afstanden tot 10 kilometer en SFP ZX-transceivers voor afstanden tot wel 80 kilometer.

Kenmerken

Netwerk
  • Soort aansluiting SFP
  • Overdracht snelheid 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector SFP
  • Fibre channel-poorten 1
Prestatie
  • Auto MDI/MDI-X Nee
  • Maximaal bereik 500 m
  • Soort stekkers Single-mode

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
Lenovo BNT 1000BaseSX SFP Transceiver

Lenovo BNT 1000BaseSX SFP Transceiver

€ 205,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)