D-Link MINI-GBIC TRANSCEIVER 100BASEFX SINGLEMO

€ 179,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer
Specificaties
Netwerk
  • Overdracht snelheid 100 Mbit/s
  • Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Certificaten
  • Certificering RoHS
  • Veiligheid FDA/CDRH, TUV, UL
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Prestatie
  • Maximaal bereik 15000 m
  • Golflengte 1310 nm
Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
Overige specificaties
  • Formaat Plug-in
  • Stroomvoorziening 3.3V
  • Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u
  • Fiber type 9/125 µm
  • Elektromagnetische emissie FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
  • Aansluiting(en) LC
  • Power budget 17 dB
Bekijk alle specificaties Bekijk minder specificaties
Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit product

D-Link MINI-GBIC TRANSCEIVER 100BASEFX SINGLEMO

D-Link MINI-GBIC TRANSCEIVER 100BASEFX SINGLEMO

€ 179,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)