D-Link MINI-GBIC TRANSCEIVER 100BASEFX SINGLEMO

€ 179,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebouwen, fabrieken, universiteiten, steden en Telco-/breedbandnetwerken.

Kenmerken

Netwerk
  • Overdracht snelheid 100 Mbit/s
  • Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
Prestatie
  • Maximaal bereik 15000 m
  • Golflengte 1310 nm
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Certificaten
  • Certificering RoHS
  • Veiligheid FDA/CDRH, TUV, UL
Overige specificaties
  • Aansluiting(en) LC
  • Formaat Plug-in
  • Stroomvoorziening 3.3V
  • Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u
  • Fiber type 9/125 µm
  • Elektromagnetische emissie FCC Class B, CE, ICES-003, VCCI
  • Power budget 17 dB
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
D-Link MINI-GBIC TRANSCEIVER 100BASEFX SINGLEMO

D-Link MINI-GBIC TRANSCEIVER 100BASEFX SINGLEMO

€ 179,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)