D-Link MEDIA CONVERTER 550M 1000B-T (RJ45) TO 1

€ 185,-
Vandaag besteld, dinsdag in huis
  • Mariakerke Niet op voorraad
  • Sint-Denijs-Westrem Niet op voorraad
  • Online voorraad Vandaag besteld, dinsdag in huis
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

The DMC-700SC is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE 802.3ab and 802.3z standards, the DMC-700SC is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The DMC-700SC supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. Other features of this module include the ability to be used as a stand alone device (no chassis required), Auto MDI/MDI-X for TX port, Auto negotiation of duplex mode on TX port, and front panel status LEDs. The DMC-700SC will transmit at extended fiber optic distances utilizing multimode fiber up to 550 meters.

Features:
• Fiber media allows: multi-mode fiber using SC connector
• Auto negotiation of duplex mode on TX port

Kenmerken

Netwerk
  • Overdracht snelheid 1000 Mbit/s
  • Bekabelingstechnologie 1000BASE-T, 1000BASE-SX
Energie
  • Typisch stroomverbruik 5.5 W
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
  • Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Gewicht en omvang
  • Gewicht 305 g
Overige specificaties
  • Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
  • Afmetingen (BxDxH) 88 x 120 x 25 mm
  • Soort aansluiting RJ-45, SC
  • Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • Elektromagnetische emissie FCC Class B CE Certification, VCCI Class B
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
D-Link MEDIA CONVERTER 550M 1000B-T (RJ45) TO 1

D-Link MEDIA CONVERTER 550M 1000B-T (RJ45) TO 1

€ 185,-
Vandaag besteld, dinsdag in huis