D-Link MEDIA CONVERTER 10/100MBPS TP-100MBPS FI

€ 165,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

Deze converters zetten 10/100 Mbps 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet twisted pair signalen om in 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 15 - 60 km. 1 RJ-45 twisted pair poort en 1 glasvezelpoort (SC-connector) worden meegeleverd.
DMC-515SC: Ondersteunt een maximale afstand van 15 km voor glasvezelkabel.



Productkenmerken:

1-kanaal mediaconversie tussen 10BASE-T/ 100BASE-TX en 100BASE-FX
Glasvezel SC-connector
Automatische afstemming van snelheden en duplex modi op twisted pair poorten
Auto MDI-II en MDI-X
Eén schuifschakelaar voor het configureren van vaste half-/full-duplex modi
Mechanisme voor opslag-en-doorsturen
Flexibele tegendruk & datatransportbesturing volgens de IEEE 802.3x standaard
Doorstuursnelheid op volledige kabelsnelheid
Status LED's op voorpaneel
Kan als losstaand toestel of met frame gebruikt worden
Hot-swappable bij gebruik met frame

Kenmerken

Netwerk
  • Bekabelingstechnologie Fiber SC
Poorten & interfaces
  • Verbinding Bedraad
Overige specificaties
  • Aansluitingen 10BASE-T/ 100BASE-TX, 100BASE-FX
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
D-Link MEDIA CONVERTER 10/100MBPS TP-100MBPS FI

D-Link MEDIA CONVERTER 10/100MBPS TP-100MBPS FI

€ 165,-
Tijdelijk niet beschikbaar
(indicatief 15 werkdagen)