D-Link 1000LX SFP (Mini-GBIC) MOD

€ 84,80
Nu besteld, maandag in huis
  • Mariakerke Niet op voorraad
  • Sint-Denijs-Westrem Niet op voorraad
  • Online voorraad Nu besteld, maandag in huis
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

14 dagen de tijd om te retourneren

3 opties :
- Breng je artikel naar de winkel
- Je zorgt zelf voor het transport
- Wij halen je artikel op en sturen het terug (kostprijs €13.99)

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

Kenmerken

Netwerk
  • Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
  • Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX
Poorten & interfaces
  • Aansluitingen mini-GBIC
Kleur
  • Kleur Roestvrijstaal
Technische details
  • Intern Ja
  • Voldoet aan industriestandaarden 802.3z
  • Technische details Optical Receiver Sensitivity -20dBm
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Gewicht en omvang
  • Afmetingen (BxDxH) 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van €€ 100 voeg een review toe
D-Link 1000LX SFP (Mini-GBIC) MOD

D-Link 1000LX SFP (Mini-GBIC) MOD

€ 84,80
Nu besteld, maandag in huis