D-Link 1000LX SFP (Mini-GBIC) MOD

Niet leverbaar
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)
  • Online voorraad Tijdelijk niet beschikbaar
    (indicatief 15 werkdagen)

Beknopte Kenmerken

  • Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
  • Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX
  • Aansluitingen mini-GBIC
  • Kleur Roestvrijstaal
Bekijk alle kenmerken

Info

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

Reviews

Gemiddelde score
10 / 10 :
  • 10 / 10 :
    Door: op

    Voor de aankoop van deze router, had ik een budget-router gekocht, aangeraden door een verkoper. Niets dan problemen ermee, de reden waarom hij niet veel kostte was vlug ontdekt.

    • + Betrouwbaar, gemakkelijk te installeren, simpele maar handige accesoires
    • - Misschien de installatie aan een ervaren persoon toevertrouwen

Kenmerken

Netwerk
  • Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
  • Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
  • Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX
Poorten & interfaces
  • Aansluitingen mini-GBIC
Kleur
  • Kleur Roestvrijstaal
Technische details
  • Intern Ja
  • Voldoet aan industriestandaarden 802.3z
  • Technische details Optical Receiver Sensitivity -20dBm
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Gewicht en omvang
  • Afmetingen (BxDxH) 29,8 x 11,8 x 56,3 mm