Avinity Yuv Cable 3-3 Rca 1M 5Ster

€ 26,90
Verzending binnen
1-2 werkdagen
  • Online voorraad Verzending binnen
    1-2 werkdagen
  • Online voorraad Verzending binnen
    1-2 werkdagen
14 dagen de tijd om te retourneren

Niet tevreden met je aankoop? Gelukkig kan je meestal je artikel retourneren. Dit is wel enkel mogelijk binnen de 14 dagen na ontvangst van je product. We rekenen er op dat we je artikel terug in dezelfde, ongebruikte staat ontvangen.

Ontdek meer
Veilig kopen met BeCommerce

Art & Craft is gecertificeerd met het BeCommerce kwaliteitslabel. Dit wil zeggen dat wij gecontroleerd zijn door de onafhankelijke organisatie, Bureau Veritas Certification Belgium NV.

Groot assortiment & 2 showrooms

Groot assortiment & 2 showrooms

Ontdek meer

Info

- High-quality YUV cable for connecting e.g. DVD players with colour component output to video/LCD projectors ,- Double total shield ,- Highly precise 75 Ohm lines made of copper-modulated multi-strand HP oxygen-free copper wires ,- Signal lines with coa

Kenmerken

Netwerk
  • Soort aansluiting SFP+
  • Overdracht snelheid 10000 Mbit/s
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
  • SFP transceiver type SR
  • Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR
Prestatie
  • Hot-plug ondersteuning Ja
  • Auto MDI/MDI-X Ja
  • Maximaal bereik 300 m
  • Golflengte 850 nm
  • Soort stekkers Multi-mode
Eisen aan de omgeving
  • Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
  • Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
Gewicht en omvang
  • Breedte 13.4 mm
  • Diepte 56.5 mm
  • Hoogte 8.5 mm
Certificaten
  • Certificering MSA
Inhoud van de verpakking
  • Aantal 1 stuk(s)
Bekijk alle kenmerken Bekijk minder kenmerken

Reviews

Dit product is nog niet beoordeeld! Wees de eerste en maak kans op een waardebon van € 100 voeg een review toe
Avinity Yuv Cable 3-3 Rca 1M 5Ster

Avinity Yuv Cable 3-3 Rca 1M 5Ster

€ 26,90
Verzending binnen
1-2 werkdagen